Komunikacja PC <-> Gigablue – niezbędnik

przez | 06.10.2013

Na tej stronie znajdziesz niezbędne programy na PC, dzięki którym wyślesz i ściągniesz pliki z/do tunera, wgrasz najnowsze listy kanałów, wyedytujesz pliki bez zmiany strony kodowej.

Wgrywanie listy kanałów – dreamboxEDIT

Najpopularniejsza aplikacja do wgrywania list kanałów. Wersja kompatybilna z Gigablue HD 800 Solo/SE i innych opartych na oprogramowaniu enigma. Dokładny opis: Wgrywanie listy kanałów do Gigablue i innych opartych o Enigma2.

>> POBIERZ dreamboxEDIT_without_setup – najnowsza wersja z językiem polskim, bezinstalacyjna.

Wgrywanie i ściąganie plików z tunera – FileZilla

Bezpłatny klient FTP umożliwiający wysyłanie i ściąganie plików z Gigablue. Wersja nie wymagająca instalacji, z dołączonym spolszczeniem. Dokładny opis: Gigablue i FTP czyli ściąganie i wysłanie plików.

>> POBIERZ FileZilla_3.5.3_win32 – wersja na platformę Windows, żeby zainstalować w Ubuntu/Mint, wystarczy wpisać w terminalu sudo apt-get install filezilla.

Programmer’s notepad 2.3

Bardzo funkcjonalny zamiennik notatnika z Windows. Koloruje składnię, jest szybki, posiada przejrzysty interfejs. Najistotniejsze – nie zmienia strony kodowej edytowanych plików i poprawnie wyświetla pliki tekstowe z linuksa. Pozycja obowiązkowa jeśli zamierzasz edytować pliki w unixowych systemach.

>> POBIERZ portable-pn2342350 – wersja bezinstalacyjna dla Windows.

Jeden komentarz do „Komunikacja PC <-> Gigablue – niezbędnik

  1. Pingback: Lista kanałów E2 by HSWG | Gigablue HD 800

Leave a Reply